Zinzino oleje pomáhají slabším

Pomoc jeden druhému je přirozená a děláme ji mnohdy, aniž bychom si to uvědomovali. Již starší sourozenci naprosto přirozeně pomáhají a chrání mladší. Kamarád pomůže kamarádovi, muž ženě a tak podobně. Mnohokrát jde o nezištnou pomoc. A přesně o takové je i tento můj článek. O nezištné pomoci slabším.

Začnu pomocí, která byla na začátku mého životního příběhu, který popisuji na stránce o mně.

Mně stačila nová informace a pokračování se dočtete v příběhu.

Jak jsem začal pomáhat dětem

Protože jsem podnikatel, tak se na mě často obracejí lidé s prosbou o pomoc. Konkrétní pomoc dělám raději, než pomoc nadacím, kde nevím, jak se má pomoc projeví. Při konkrétní pomoci mě i potěší, když se dostaví nějaký úspěch a právě o takových úspěších se chci s vámi podělit.

V minulosti jsem pomáhal dětem dostat se na léčení v Egyptě, pomáhal jsem lidem, kterým se stala v životě tragédie – vyhořeli a podobně.

Od roku 2020 jsem začal pomáhat dětem, které mají zdravotní problémy. Inspiroval mě příběh Vítka chlapce z Čech a příběh Lev Simone, chlapce z Košic.

Nečekejte zázraky do 3 dnů. Takhle to nefunguje…

Jako Zinzino partner jsem se dostal k informacím, které předávám svému okolí, ale lidé očekávají, že po týdnu či měsíci POCÍTÍ na vlastní kůži nějakou okamžitou pozitivní změnu. Ale pokud ta změna rychle nepřichází, často skončí s užíváním doplňku stravy a přísunem důležitých živin, které v jejich každodenní stravě chybí. Nechápou, že právě i ty negativní změny v jejich zdraví, které už v pokročilejším věku pociťují, nenastaly ze dne na den. I tyto změny v nich dlouho dřímaly a ZRAZU se projevily. Proto i náprava přichází pomalu.

Stejně jako ve vašem těle může dřímat chronický zánět, který se ještě nijak neprojevil.

Radikálnější změny se však mohou projevit zejména u lidí, kterým ve stravě výrazněji chyběly důležité látky. Nebo u dětí. Alespoň podle výsledků 4 dětí, které v posledních měsících podporuji, se to výrazně projevilo.

Jak jsem začal pomáhat dětem

Lucka, Lacko, Aďko a Jurko jsou děti resp. mladí lidé, jejichž rodiče souhlasili s mou pomocí. Měl jsem jen jediný malý požadavek – že se podělí o své zkušenosti a dovolí zveřejnit jejich výsledky testů. Všechno proto, abychom přinesli informace i ostatním dětem, kamarádům a lidem, kteří mají podobné zdravotní komplikace a potřebují pomoc.

Znáte to. Mnohdy byli rodiče těchto dětí osloveni, aby si koupili to či ono. A mnohdy byli i zklamaní, protože výrobky, které nakoupili, nezlepšily stav jejich dítěte.

Zinzino oleje zdarma pro děti na 12 měsíců

Moje pomoc spočívá v tom, že po dobu 12 měsíců poskytnu ZDARMA jejich dětem Zinzino testy a Zinzino oleje. Vytvořil jsem na FB skupinu spolu s těmito rodiči, kde si poskytujeme informace. Po 12 měsících a 3 testech moje pomoc skončí.

Po tomto termínu se rodiče svobodně rozhodnou, zda budou pokračovat s užíváním Zinzino produktů, nebo přestanou je užívat. Při rozhodování jim pomůže 12měsíční zkušenost a 3 výsledky krevních testů jejich dětí.

Během těch 12 měsíců jsem dětem poskytl olej Zinzino Balance oil. Pro děti je vhodný i Zinzino Essent (Lucke totiž oleje moc nechutily). Některé děti ochutnaly také Balance Oil Vegan – má více DHA mastné kyseliny a je vyroben z mořských řas.
Stejně tak mohli vyzkoušet i novinku Balance Oil Premium – liší se oproti standardním Balance olejům tím, že je v něm příměs olivového oleje R.E.V.O.O., což je jeden z nejkvalitnějších olivových olejů na světě, neboť obsahuje třicetkrát vyšší koncentraci biologicky aktivních antioxidantů než u ostatních panenských olivových olejů.

Složení všech olejů i produktů si můžete stáhnout z podstránky Ke stažení.

Chcete to také vyzkoušet?

Rád vás zapojím do mého programu pomoci. Každý rok chci (a věřím, že budu i vláda) pomáhat 3 novým dětem.

Máte-li zájem o mou podporu, nebo chcete vyzkoušet produkty Zinzino, kontaktujte mě, nebo navštivte naši FB skupinu.

Mám zájem o pomoc

Jak můžete okamžitě pomoci?

Zinzino Balance Oil (Tutti-frutti)​

Vytvořeno vědci, schváleno dětmi

Přírodní rybí olej, bohatý na omega 3 mastné kyseliny (žádná chemie) | Pro děti od 6 měsíců | Bez rybí pachutě | Přispívá k normálnímu růstu a vývoji dětí, vývoji mozku, funkci imunitního systému, vývoji kostí a zraku | Zlepšuje kognitivní schopnosti | Zdroj esenciálních mastných kyselin | Vysoký obsah vitamínu D (Napomáhá imunitě a lepšímu vstřebávání) | Pomáhá udržovat dostatečnou hladinu EPA a DHA | Pomáhá udržovat optimální hladinu Omega 6:3

Mám zájem Více informací

Zdenka Šašvaryová

Dobrý deň prajem všetkým. Chcela by som sa podeliť o našu skúsenosť s užívaním Balanceoil+, od Zinzino, ktorý momentálne užíva naša dcérka 5-6 mesiacov. Dali sme spraviť test na omega 3 a 6 kyseliny, a dopadol katastrofálne. Dcérka nerozpráva, je autiska s pridruženymi ďalšími diagnózami. Druhý test , ktorý sme urobili stále nieje v norme, ale su tam už oveľa oveľa lepšie hodnoty. Zaznamenali sme u dcérky oveľa lepší očný kontakt ( doteraz bol minimálny). Začala nám hovoriť „mámina, tatino“, je to ešte sporadické, ale doteraz to vôbec nehovorila, takže pre nás to je ďalší úspech…

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Zdenka Šašvaryová

Matka 10 ročného dievčatka
Zinzino referencia - Ján Valuška a Maroš Molnár

Ján Valuška a Maroš Molnár

Pozrite si, čo o produktoch Zinzino a Omega 3 hovoria reprezentačný tréner Ján Valuška a hviezda extrémnych premien Maroš Molnár. VIDEO-REFERENCIA

Ján Valuška a Maroš Molnár

Reprezentačný tréner a hviezda Extrémnych premien
Samuel Gogola - referencia zinzino

Samuel Gogola

Výsledky, ktoré mi po 4 mesiacoch pomohol dosiahnuť BalanceOil+ a zdravá strava sú naozaj skvelé – doteraz som nevedel, aké je to byť „naozaj zdravý“. VIDEO-REFERENCIA

Samuel Gogola

Správca webu

Ľuboš

Dobrý deň, rada by som sa s Vami podelila o synové výsledky. Lieči sa na leukémiu. Teraz je na udržiavacej liečbe. Prvý test nám vyšiel v červených čislach. Potom ešte dostal 2x covid. Výsledky krvi sme mali teda úplne hrozné, aj liečba chemoterapiou musela ísť na polovičnú dávku. Druhý test sme robili s omeškaním, ale už vyšiel lepšie. Zároveň mu kontrolovali aj kostnú dreň a výsledky nás tiež potešili. Nastala tam regenerácia kostnej drene. Tešíme sa, že Ľuboš je v dobrom stave, cíti sa dobre, nemá depresie, nakoľko nemôže chodiť von s kamarátmi, ani na výlety, keď je silné slnko. Väčšinu času trávi s rodinou. Sme veľmi vďačný pánovi Milošovi, ktorý nás v tom podporuje. Dúfam, že ďalšie testy krvi (aj na hematolog. ambulancii) budú len a len lepšie. Zároveň začala olej užívať aj dcéra, ktorá má problémy so štítnou žľazou. Jej test vyšiel kompletne v červených čislach. Dúfam, že aj jej pôjdu výsledky k žltým číslam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za podporu a stále nové informácie o Zinzino produktoch. Po 12 mesiacoch…


ČÍTAŤ CELÚ REFERENCIU

Zuzana Cigániková-Vráblová

Matka

Lacko

Určite doporučujem vyskúšať Zinzino doplnky, hlavne olej BalanceOil+. Zdravotný stav môjho syna Lacka sa už po pár mesiacoch užívania Zinzino oleja viditeľne zlepšil.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Monika B. S.

Matka

Aďo

Aďove výsledky sa už po 4 mesačnom užívaní Balance oleja  a prípravkov od spoločnosti ZINZINO zlepšili. Pozorujeme zlepšenie jeho komunikácie a lepšie udržanie očného kontaktu.  Veľmi nás to teší. V užívaní Balance oleja pokračujeme ďalej. Chcem vyjadriť obdiv p. HORVATOVI, ktorý pomáha aj nášmu Adovi. To čo robí pre deti je úžasné a to co robí i pre nás rodičov. Podporuje a povzbudzuje aj nás rodičov aby sme sa zaujímali o nové informácie ohľadom zdravia a fungovania tela. Naš Ado pri druhom teste dosiahol pekný posun. Pri prvom teste pomer omega 6:3 / 17,5 :1, pri druhom teste 3,5:1. Tretí test urobíme koncom februára. Ado používa nové slová, darí sa mu lepšie dorozumieť. VEĽKÁ VĎAKA. Pridám ešte jednu skúsenosť jednej známej dievčiny, o ktorej som sa dozvedela pri náhodnom stretnutí. Bolo jej odporučené užívanie balance oleja pri kožných problémoch (konkrétne množstvo bradavic na chodidle) po 2 mesiacoch užívania sa zmenšujú a strácajú (pritom roky jej nezabralo nič). Je nadšená.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Jana Jurčová

Matka

Juraj

Môj 15-ročný syn Juraj sa narodil s viacnásobným postihnutím. Navštevuje súkromnú základnú školu pre autistov v Žiline – Bánova. V marci 2021 začal užívať výživové doplnky od spoločnosti Zinzino: BalanceOil+, Viva +, Zinobiotic+, Xtend. Na poslednej neurologickej kontrole, ktorú absolvoval v júli 2021, sa mu polepšilo EEG mozgu a zlepšilo sa mu aj čítanie malých písmen. Zdá sa nám, že lepšie dokáže porozumieť určitým veciam. Sme radi, že existujú produkty, ktoré dokážu pomôcť. Ďakujeme.

VIDEO-REFERENCIA | ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Jana Kosmelová

Matka
chronickyzapal.sk

Martina

Omega kyseliny som užívala pravidelne. Pretože viem, že ich mám dopĺňať. Potom mi Miloš povedal o Zinzine a či sa nechcem otestovať. Zaujalo ma to, pretože som chcela vedieť, ako účinkuje ten olej, čo užívam. Tak som si urobila prvý test krvi na overenie množstva omega mastných kyselín – nedopadol dobre. Môj pomer Omega 6 : Omega 3 bol 35,7 : 1. Hrozný výsledok. Samotnej Omega 3 som mala 2,7%. Vymenila som oleje a začala som užívať Balance olej. Po 4 mesiacoch som si podľa odporúčania výrobcu urobila druhý test. Jeho výsledky ma potešili. Pomer omega 6 : omega 3 sa mi zlepšil na hodnotu 3,9:1. Množstvo omega 3 sa mi zvýšilo na 5,8%. Priznám sa, že som nečakala takú pozitívnu zmenu. Zinzino Balance olej užívam denne a tak to aj zostane.

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Martina

Žilina
Výsledky testu zistíte aj cez váš mobilný telefón

Lucka

Chcem sa poďakovať za pomoc pre moju dcérku. Užívala a užíva produkty Zinzino. S pomocou nás oslovil pán Miloš Horvát. Lucka prekonala v roku 2012 rakovinu. Ťažká liečba a veľa operácii zanechalo mnoho zdravotných problémov na tele aj na duši. Počas užívania produktov Zinzino sa jej zlepšila nálada, chuť do jedla a aj sa podarilo trochu pribrať na váhe. Podrástla 7 cm za rok. Viróza ju obchádza a korona zatiaľ tak isto. Olejové tobolky je naďalej tak isto ako aj probiotika aj keď nie je v rovnováhe, nevzdáme to. U svojho lekára má krvné testy v poriadku. Ďakujeme za podporu.

V rámci pomoci deťom, ktoré to potrebujú od nás Lucka dostáva produkty zdarma.

Pani Sochová

Matka
Rovnováha omega 3 a omega 6 mastných yselín, výsledky testu

Tomáš Bugáň

Vďaka olejom Zinzino som menej chorý a tým pádom mám viac času na svoje podnikanie. Okrem iného som pri športe pocítil zrýchlenú regeneráciu a menej zápalov v tele. Prvý test som mal 34,3:3, druhý bol už 8:3, takže zlepšenie prišlo nie len v číslach, ale aj v reálnom živote. Ďakujem

ČÍTAŤ SAMOSTATNE

Tomáš Bugáň

CEO

Vybrat si můžete ze 3 druhů Balance oleje:

BalanceOil+

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Essent

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Vegan

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

Napište mi

Máte-li dotazy ohledně užívání Zinzino produktů, partnerství nebo chcete slyšet mé vlastní zkušenosti, napište mi. Obratem vám rád odpovím.

Chronický zápal