Partnerství Zinzino

Objevte skvělé výhody Zinzino partnerství a staňte se partnerem značky Zinzino.

Chci se stát partnerem Zinzino

Hledáte práci? Co takhle s firmou ZINZINO?

Chcete vědět, jaký příjem můžete mít?

Ten je závislý na vašem výkonu a vašich partnerech, resp. od nákupů Vašich zákazníků. Vy si vytváříte tým. Vy si vyhledáváte zákazníky. Co Vás baví víc, práce s týmem? Nebo péče o Vaše zákazníky? Vás baví obojí? Výborně – to je ta nejlepší alternativa pro Váš příjem.

Bonusy:

  1. Od určitého kariérního stupně příspěvek na mobil ve výši 200, – € měsíčně.
  2. Po dosažení vyššího stupně příspěvek na auto ve výši 1000, – € měsíčně. To auto je Vaše a má být mladší 5 let.
  3. Po dosažení Directora – dovolená za odměnu.
  4. Při dosažení 100 měsíčních objednávek – šek na 10 000, – €. Prostředky se vyplácejí po 400,- € a to 25 měsíců – vždy když máte těch zmíněných 100 objednávek v daném měsíci. Nebojte se, peníze vám nepropadnou, pokud by vám některý měsíc počet objednávek klesl pod 100. Objednávky Vašich zákazníků bývají po 1 produktu, ale jsou zákazníci, kteří si objednávají i 3, 4, případně i více produktů měsíčně. Já mám zákazníka se 7 produkty. Jeden takový zákazník má pro Vás 7 objednávek. Čili ne 100 zákazníků ale 100 objednávek.
  5. Další a další odměny – například při dosažení některé kariérní úrovně a podobně.

Kolik si můžu vydělat?

Mnoho zájemců o spolupráci se mě ptá, kolik se dá vydělat, kdyby se staly Zinzino partnerem.

Odpověď je všeobecná, bez uvedení konkrétní částky – odměna v Zinzině je závislá na Vaší aktivitě.

Budete-li ji provádět pravidelně, a to několik hodin týdně, tak Vám bude narůstat počet zákazníků, a vaše příjmy budou čím dál tím vyšší. Stane se, že po 8 měsících se někteří zákazníci odhlásí z odběru, což je normální a nemůže vás to odradit.

Tato práce je jako každá jiná. Pouze systematickým postupem dosáhnete příjem, který Vás uspokojí. Ani v Zinzino, ani v žádné jiné práci nedostanete odměnu pouze za to, že se stanete partnerem – přirovnám to k tomu, že jste v práci, ale nic neděláte.

Máte na výběr, zda se zaměříte pouze na to, abyste si budovali okruh Vašich zákazníků (budete odměňováni podle žebříčku zákazníků – viz obrázek) a budete se patřičně o ně starat. Případně, kromě zákazníků si k sobě přiberete i dalšího Zinzino partnera či partnery do Vašeho týmu – viz. obrázek obchodní potenciál.

Naučím Vás, jak na to

Já se zavazuji, že Vás tuto činnost naučím, a pomůžu Vám nejen v začátcích abyste se zorientovali, ale také jak budete kariérně růst. Nebudu však dělat za vás vaši práci, jako ani vy nebudete dělat práci za lidi ve vašem týmu.

Já podnikám klasicky 31 let, a vychoval jsem velmi mnoho kolegů, kteří neovládali moji profesi. Mám s tím bohaté zkušenosti. Vím i jaký je rozdíl mezi touto prací, kterou děláte tehdy když sám(a) sebe donutíte k činnosti. Tady nad Vámi nikdo nestojí s bičem v ruce. Ten držíte nad sebou Vy sami. Pracujete – máte odměnu. Nepracujete – nemáte nic. Protože tato práce je podnikání. No podnikání, kde vstupní kapitál není vysoký. Na začátku nemusíte mít ani živnost. Pokud už budete mít pravidelné příjmy, pak si ji vytvoříte.

Kromě mé aktivní pomoci mým Zinzino partnerům, pomáhám i tak, že nahrávám video návody, které Vám pomohou a ti, kteří jsou na vyšších pozicích, nás všechny pravidelně školí – ať online, nebo víkendová školení. Případně na úvod si prohlédnete mnoho videí, kde je vše vysvětleno od A po Z.

Víkendová školení (jednou za kvartál)

Jsou proto, že mnoho lidí začíná vedle své práce. Některým z nich stačí přivydělat si jen několik stovek € měsíčně, a jsou spokojeni. Jiní chtějí víc, a po čase se tato práce Zinzino partnera stane jejich hlavním příjmem.

Všechno je to jen o výdrži. Ti, co očekávají, že hned začnou hodně vydělávat, budou zklamáni. Ano – jsou i takoví, co od začátku vydělávají hodně, ale věnují této práci i více času. Ani v té práci, kde nyní pracujete, jste ji neovládali hned od prvního dne. Nejprve jste se zaučili, a postupně jste se zdokonalovali. Stejné je to is touto prací.

Pro vaši představu si prohlédněte tyto 2 obrázky:

Žebříček kariéry pro zákazníka

Přibližný výdělek těch, kteří se zaměří pouze na zákazníky

Obchodní potenciál

Přibližné výdělky těch partnerů, kteří si kromě zákazníků hledají a zaúčají i další Zinzino partnery – což je i mým cílem