Jak se Zinzino Balance provádí krevní test metodou DBS?

Pečujete dobře o vaše zdraví? Zjistíte to jednoduchým krevním testem

Jste si jisti, že pro vaše zdraví děláte maximum? Není nic jednoduššího, než to zjistit.

Udělejte si sami test krve pomocí Zinzino Balance testu, který funguje díky metodě DBS.

Krevní testem si umíte zjistit, jak vaše každodenní strava ovlivňuje vaše zdraví. V české televizi byl seriál o hubnutí a měl slogan: „Jste to, co jíte“. Protože prostě platí, že vaše strava vždy ovlivňuje to, zda všechny vaše buňky dostanou výživu, kterou potřebují a v dostatečném množství.

Metoda suché kapky krve (metoda DBS – dried blood spot), kterou objevil v roce 1963 Robert Guthrie, je jednoduchou, mini-invazivní diagnostickou metodou. K diagnostice vrozených metabolických poruch se používá již více než 50 let. Nyní vám tento test pomůže zjistit, jak jsou na tom vaše buňky.

Zinzino Balance krevní test je jednoduchý a bezbolestný

V baličku Zinzino Balance testu naleznete návod k použití – ten si dobře prohlédněte.

Stáhněte si a prostudujte i letáček Zinzino Balance testu.

Píše se v něm například i toto:

Zinzino Balance Test je jednoduchý auto-test pro analýzu mastných kyselin v kapilární krvi získané z konečku prstu pomocí metody DBS (ze suché kapky krve).

Při analýze mastných kyselin je vědecky dokázáno, že metoda DBS je stejně přesná jako vzorek krve ze žíly. Vyžaduje jen několik kapek krve z konečku prstu na filtračním papíře Whatman® a trvá méně než minutu.

Stáhnout letáček Zinzino Balance testu

Prohlédněte si videonávod, jak si udělat Zinzino Balance test v pohodlí domova

Pokud již máte balíček Zinzino Balance testu, tak si jej otevřete a postupujte podle návodu. Jako pomůcka Vám poslouží i tento video návod od firmy Zinzino.

Odešlete váš test do laboratoře

Dopis s Zinzino Balance testem pošlete doporučeně na adresu, která je již vytištěna na obálce. Doporučeně zásilku pošlete proto, že cena testu je od 38 € do 169 € a určitě nechcete, aby se zásilka ztratila.

Proč cena Balance testů tak rozdílná vysvětluji v tomto videu.

Podací lístek je váš důkaz o tom, že jste test odeslali. Pokud by se váš test po trase někde ztratil a vy pošlete podací lístek do firmy Zinzino (případně vám s tím pomůžu), tak vám pošlou z firmy nový test zdarma.

Test jste odeslali, počkejte na výsledky

Po odeslání testu do laboratoře máte na výběr, zda si spárujete váš kód uvedený na vašem testu s vaší mailovou adresou, či nikoli.

  1. Pokud důvěřujete nezávislé laboratoři VITAS, pak si můžete váš mail spárovat a vaším Balance test kódem a když bude test hotový přijde vám mailem upozornění a výsledky. Co konkrétně vyplňujete si můžete prohlédnout na stránce Jak si vyhodnotit Zinzino Balance test.
  2. Pokud máte pochybnosti a nedůvěřujete nezávislosti Laboratoře Vitas, tak nic nevyplňujte a po 21 – 30 dnech zadáte váš kód do kolonky na webu Zinzino a dozvíte se, ať už je váš test připraven.

Už máte své výsledky Zinzino Balance krevního testu?

Pokud je test hotový, jako první informace, kterou se takovýmto způsobem dozvíte, je váš poměr Omega 6: Omega 3 mastných kyselin.

Následně máte opět na výběr.

  1. Nemusíte zadat nic, pokud vám stačí pouze tato informace.
  2. Vyplníte statistické údaje, kde o sobě prozradíte zemi, pohlaví, věk, výšku a hmotnost. Za odměnu se těch informací o výsledcích vašeho testu krve dozvíte mnohem více. Hlavně pro tyto podrobné informace má význam ten test zrealizovat.

Jak budete dále postupovat vysvětluji v tomto videu

Chcete se dozvědět více o Zinzino Balance testech?

Na závěr doporučuji trochu déle, ale velmi důležité video, ve kterém se dozvíte, co se testuje a jak se vlastně zkoumá z Balance test přímo v laboratoři firmy Zinzino.

Vybrat si můžete ze 3 druhů Balance oleje:

BalanceOil+

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Essent

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Vegan

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

Napište mi

Máte-li dotazy ohledně užívání Zinzino produktů, partnerství nebo chcete slyšet mé vlastní zkušenosti, napište mi. Obratem vám rád odpovím.

Chronický zápal