Ideální dárek pro muže i pro ženu = ZDRAVÍ

Také právě přemýšlíte nad tím, jaký dárek koupit své rodině či dobrým přátelům? Chcete jim koupit něco užitečnějšího, než další kus oblečení či kosmetiky?

Nejčastější záchranou v takových situacích bývá koupit láhev alkoholu, popřát oslavenci hodně zdraví a…

„Alkohol a zdraví“ – Není to tak trošku paradox?

Co tak reálně to zdraví darovat formou dárku, který zlepší imunitu obdarovaného a možná mu také pomůže s problémy, o kterých ani nevíme?

Mám pro vás tip, který opravdu to zdraví pomůže minimálně udržet.

Zdraví jako dárek – Co to je?

Test na 11 mastných kyselin a Balance olej, aby obdarovaný (pokud mu ten test nedopadne dobře) měl možnost vaším dárkem doplnit to, co mu chybí.

Kolik stojí takové ZDRAVÍ jako dárek?

Já se zeptám jinak. Kolik jste ochotný – vy sami, či skupina lidí (rodina, sourozenci) – poskládat se dohromady abyste obdarovanému nejen ZDRAVÍ přáli, ale mu ho i pomohli udržet či dokonce navrátit?

Jste ochoten darovat cca 1 – 2 € na denní dávku člověku na kterém Vám záleží?

Ideální dárek pro rodiče a prarodiče

Vezměme si například Vaše rodiče či babičky. Co oni v jejich věku potřebují? Co by je nejvíce potěšilo a stejně tak i vás? Aby byli zdraví a dlouho mezi vámi. Abyste si spolu užívali života a těšili se z něj.

Ano, zdraví je dražší, než láhev alkoholu, ale… dá se na něj vůbec dosadit cenovka?

Kolik stála vaše výchova či vaše studium vašich rodičů? Zamysleli jste se kolik % jejich příjmu vynaložili oni na vaši výchovu a na vaše studium? (Záměrně mluvím o poměru a procentech, protože pokud napíšu částku, tak v době vašeho dětství bylo ve srovnání s dneškem všechno levnější, ale i rodiče vydělávali méně. Proto to třeba počítat procentem jejich příjmů). Co takhle vrátit jim to?

Kolik je to 1-2 € denně?

Celkem 30-60 € měsíčně. Kolik je to % z vašeho příjmu? Bude to stejné % jako rodiče dali vám? Připomeňte si tu pohádku o 3 groších. Z jednoho groše žiji, jeden groš vracím otci a z jednoho groše žije můj syn.

Už jste slyšeli výraz CHRONICKÝ ZÁNĚT?

Víte, jaké množství „populačních chorob“ je způsobeno právě jím? Celý tento web je věnován zejména problémům, které chronický zánět způsobuje. Bohužel, nemluví se o něm tolik, kolik by se mělo. Pokud se o něm chcete dozvědět více, na tomto blogu naleznete spoustu informací, kterými se snažím zvyšovat povědomí o chronickém zánětu a prevenci zdraví. Můžete začít například článkem „Co je to chronický zánět“.

A tady je na místě DÁREK ZDRAVÍ, o kterém se bavíme od začátku. Darujte rodičům či tomu, na kom vám záleží, test suché kapky krve, aby zjistili, zda mají v těle zánět. Pokud ho mají tak Balance oleje aby se ho zbavili. Víte, že tělo má schopnost uzdravit se SAMO, má-li k tomu podmínky? Lze toho dosáhnout již cca za 4 měsíce.

Vybrat si můžete ze 3 druhů Balance oleje:

BalanceOil+

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Essent

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Vegan

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

Napište mi

Máte-li dotazy ohledně užívání Zinzino produktů, partnerství nebo chcete slyšet mé vlastní zkušenosti, napište mi. Obratem vám rád odpovím.

Chronický zápal