Protokol zdraví = Vědecky ověřená kombinace výživových doplňků

V naší moderní stravě je nedostatek výživných látek pro naše zdraví. 53% celosvětové populace užívá potravinové doplňky, aby je doplnily. 97% z nich nedosahuje požadovaných výsledků. 

Obecné kombinace doplňků stravy nejsou nic víc, než výstřely do tmy. Každý totiž potřebuje něco jiného. Přesto se většina doplňků tváří, jako by měl 100 kilový chlap užívat stejné množství, jako 50 kilová žena. Navíc většina z nich není podložena žádnými reálnými výsledky. Není proto divu, že 97% lidí nedosahuje požadovaných výsledků…

Toto není v pořádku!

Když už se rozhodnete do něčeho investovat své peníze a čas, zasloužíte si alespoň vědět jestli vaše doplňky fungují, nebo ne. 

Zinzino Balance Test

Firma Zinzino vyvinula domácí zdravotní test, který je prvním krokem k poznání vašich osobních potřeb na doplňky stravy. Zjistíte díky němu, jaký je váš aktuální zdravotní stav a jaké živiny potřebujete doplnit. 

Koupit samostatně Jak test funguje? Jak získat test co nejlevněji?

Zinzino Protokol zdraví

V rámci testu pro vás vypracujeme váš osobní výživový plán. Říkáme mu „Zinzino Protokol zdraví“. Skládá se ze 3 kroků:

1. Krok: Srdce, mozek a buňky

Vyrovnejte hladinu esenciálních mastných kyselin Omega 3 : Omega 6. Přispějete tak k normální funkci srdce a mozku. Pomůže vám v tom Zinzino BalanceOil+.

Koupit samostatně Jak BalanceOil funguje?

2. Krok: Trávení a funkce střev

Zinzino ZinoBiotic+ je přizpůsobena směs osmi přírodních vláknin z potravy – metabolizovaných v tlustém střevě, kde slouží jako potrava pro růst zdravých střevních bakterií.

Koupit samostatně Jak zinobiotic+ funguje?

3. Krok: Imunita

Zinzino Xtend se postará o vaši imunitu. Je to multi-imunitní výživový doplněk. Obsahuje 23 základních vitamínů a minerálů v každé kapsli.

Koupit samostatně Jak xtend funguje?

Protokol zdraví – Výhodné balení

Získáte účinnou kombinaci výživových doplňků, které se navzájem doplňují. Objednejte si Zinzino Protokol zdraví ještě dnes. 

Mám zájem o výživové doplňky na míru Chci se poradit...
Chronický zápal