Jaký benefit vám poskytuje váš zaměstnavatel?

Výsledky 3 testů krve na poměr Omega 6: Omega 3 v naší firmě.

Benefity jsou prostředky k udržení zaměstnanců. Mnoho lidí se mě během rozhovoru při výběrovém řízení ptá, jaké poskytuji benefity. Nejprve jsem nerozuměl, proč právě toto by mělo být tím hlavním důvodem, zda se uchazeč, pokud by mi vyhovoval, rozhodne pracovat právě u nás.

V mém příběhu píši o mých zdravotních problémech kterými jsem si prošel.

Proto když jsem pochopil, jak důležitý je správný poměr Omega 6 : Omega 3, tak jsem se rozhodl, že poskytnu mým zaměstnancům BENEFIT ZDRAVÍ.

Podmínka byla jednoduchá. Být zaměstnancem více než 12 měsíců.

Na úvod nás bylo z 30 zaměstnanců cca 18. Někteří nesplnili podmínku a některý odmítli.

Tak jsme se otestovali.

První odběr s první skupinou – Únor 2020

První odběr s dalšími kolegy o pár dní později

Výsledky prvních testů jsou v této tabulce (ne všichni mi byli ochotni poskytnout výsledky testů – mají na to právo – je to dobrovolné)

V této tabulce si můžete prohlédnout 10 testů, kde můj test je číslo 1.

Horní část jsou první testy a dolní část jsou druhé testy.

Otevřeně je dávám takové, jaké jsme dosáhli.

Nyní je na místě otázka: „Proč nemají všichni stejná zlepšení?“

Na to neumím přesně odpovědět – lhal bych. No postupně mi moji kolegové prozradili, že občas zapomněli. Případně, že denní dávka kterou užívali byla menší než doporučená.

Čili obava, strach co to s nimi udělá? Nevím.

Podstatné je to, že pokračujeme iv roce 2021. Pouze cca 7 z celkového počátečního zájmu 18 ti.

Tady řeknu jen realitu, všechny benefity u nás dopadly podobně. Nejdříve velké požadavky na benefity v podobě plavárny pro celé rodiny (nakoupil jsem permanentky – nevyužili jsme je). Tenisový kurt spolu s trenérem – dopadl stejně. Tělocvična pro kolegy objednaná na podzim po změně letního času na zimní skončila. Důvod – večer je tma.

Závěr: všechny kolegy vyžádané benefity vydržely jen pár týdnů, max. pár měsíců.

Benefit zdraví, ačkoli jej využívá pouze 7 kolegů z 30-ti, je nejdéle využívaným benefitem ze všech které jsem kdy kolegům poskytoval.

V lednu 2021 jsme si udělali třetí testy a další budeme realizovat v lednu 2022. Takhle to budeme dělat každý rok. Ti z mých kolegů, kteří budou mít o tento BENEFIT zájem ( celé testy a oleje platí firma).

V této tabulce jsou výsledky všech 3 testů těch z nás, kteří pokračujeme, a kteří jsme ochotni se podělit s našimi úspěchy.

chronickyzapal.sk

Děkuji mým kolegům za to, že mi byli ochotni dát jejich výsledky. Samozřejmě nikdo kromě nich neví, který test je jich.

Co mě těší je, že všem se jejich poměr Omega 6: Omega 3 zlepšuje. Všem se výsledky zlepšují a doufám, že se všichni dostaneme postupně do zelených čísel a budeme mít správný poměr zánětlivé a protizánětlivé kyseliny a doporučené hodnoty všech měřených veličin v naší krvi.

Děláme to všichni pro sebe.

Zlepšujeme si i naši imunitu a v článku zveřejněném na webu Státního zdravotního ústavu Praha se uvádí, že lidé s vyššími dávkami Omega 3 v krvi jsou více chráněni než jiní s nižšími dávkami.

Zde je odkaz na zde studii.

A druhý odkaz je na článek, co může pomoci po-Covidovým pacientům v jejich rekonvalescenci.

Nakonec i v letech 2020-2021 jsme se testovali každý týden na něco úplně jiného. Prokazovaly se výsledky těchto testů, abychom mohli jít do práce.

Pokud si prohlédnete množství Omega 3 mezi jednotlivými testy – vyjádřeno zelenou barvou při všech testech. Každému kolegovi se jeho množství od testu po test zvýšilo množství Omega 3. Pouze kolega číslo 8 měl pokles mezi prvním a druhým testem,. ale ve třetím testu už byl nárůst.

Není mým cílem ukazovat nepravdy.

Vy sami se rozhodněte, zda se otestujete a následně budete užívat dennodenně oleje od firmy Zinzino (viz. obrázek).

Máte na výběr 4 příchutě a naleznete je v Obchodě tohoto webu. Případně klikněte na obrázek a můžete si je objednat hned teď v e-shopu výrobce.

Pokud Vás zajímá cena, tak v tabulce je uvedena cena první platby a následně měsíčních pravidelných úhrad (nejlépe z Vaší kreditní karty). Po 2 úhradách vám přijde balíček se 2 oleji.

chronickyzapal.sk

A jak je to s benefity u Vás?

Potřebujete vědět více informací – kontaktujte mě.

Vybrat si můžete ze 3 druhů Balance oleje:

BalanceOil+

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Essent

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

BalanceOil+ Vegan

Nejčastěji kupovaný produkt značky Zinzino.

Nyní ve zvýhodněném balení se 2 testy.

Mám zájem

Napište mi

Máte-li dotazy ohledně užívání Zinzino produktů, partnerství nebo chcete slyšet mé vlastní zkušenosti, napište mi. Obratem vám rád odpovím.

Chronický zápal